Популярно и полезно

Кращі ПХ перекушування з магазину

Буває, що сніданок був давно, а до обіду ще не дуже скоро. І тут на допомогу нам приходять перекушування. Головне, правильно підходити до вибору. Ось декілька порад які нам надав блог beregbud.com.ua.

Йогурт з гарбузовим насінням

Краще віддавати перевагу звичайному йогурту без наповнювача. Якщо, наприклад, порівняти з вишневим, то вийде, що обсяг однаковий, але в ньому майже вдвічі більше вуглеводів за рахунок цукру.

Кращі ПХ перекушування з магазину

Горіхи

Незважаючи на те, що ці горіхи містять досить багато жирів, вони рекомендуються при перекушуванні, оскільки є цінним джерелом білка та мінеральних речовин. Приблизно 1/4 склянки достатньо, щоб угамувати голод без шкоди для фігури і без ризику появи зайвої ваги.

Оливки

Беріть баночку з оливками без роздумів. Вони містять понад 100 активних речовин, які знижують ризик серцево-судинних захворювань та зменшують рівень холестерину. Швидко відновлюють сили при стресах та перевтомі. Усього десять оливок на день нададуть допомогу у боротьбі із зайвою вагою та в’ялою шкірою.

Кращі ПХ перекушування з магазину

Банани

Особливо підходять при інтенсивній розумовій та фізичній роботі. Містять фосфор, який допомагає думати. Банани заспокоюють нервові нерви, підвищують настрій, наводять в тонус психоемоційний стан людини і збільшують розумову і фізичну витривалість.

Гіркий шоколад

Гіркий шоколад необхідно вибирати із вмістом какао близько 70%. Він поживний і добре втамовує голод.

Кращі ПХ перекушування з магазину

Бутерброди з цільнозернового хліба із зеленню та сиром

Золотий склад хлібців – незбиране зерно пшениці. Аналогічно й у інших видах: гречаних, рисових, кукурудзяних. Хлібці не повинні бути з борошна, вони повинні бути із злаків.

Тунець у власному соку

Читайте склад на банці, в ньому мають бути лише риба, вода та сіль. В олії краще не брати, бо дуже жирно та калорійно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *