Популярно и полезно

Лоток для кішки повинен стояти у відокремленому і безпечному місці

Кішки за своєю природою схильні усувати свої відходи, закопуючи їх у схожому на пісок складі. Більшість проблем, з якими люди стикаються при навчанні котів використання лотка, створені людиною. Розумний кошеня може не захотіти використовувати лоток, якщо його власник вибере неправильний тип наповнювача, не надасть достатньо лотків для кожного вихованця, не буде прибирати лоток досить часто і правильно або помістить його в “не те” місце. На щастя, остання проблема легко вирішується за допомогою порад від сайту https://varto.org.ua/.

Лоток для кішки повинен стояти у відокремленому і безпечному місці

Помістіть лоток вашої кішки в безпечне місце

Насамперед не забудьте помістити лоток вашої кішки в безпечне місце, куди можна легко і швидко дістатися. Хоча ви, можливо, захочете, щоб лоток був поза полем зору (і запаху), дуже важливо, щоб лоток був доступний для вашої кішки. Найкраще місце лотка – це чиста, тиха і малолюдная зона, де кішка почуває себе самотньо. В залежності від планування вашої квартири, тихий куточок у вітальні або спальні можуть задовольнити потреби кішки. Кішки бояться потрапити у пастку, тому не розміщуйте ящик для сміття, шафа або кут, закритий з одного кінця, іншими словами, не змушуйте кішок відчувати себе так, як ніби вони в пастці. Вони хочуть бачити, що відбувається навколо них, поки вони використовують лоток.

Хоча ванна здається хорошим місцем для лотка, шум пральної машини і сушарки може налякати кішку і змусити її шукати більш тихе місце, в якому можна видалити відходи. І ще одна річ, яку потрібно мати на увазі: кішки надзвичайно чутливі до запаху, тому вони не захочуть використовувати лоток поряд з їх мисками з їжею і водою.

Лоток для кішки повинен стояти у відокремленому і безпечному місці

Для кішок важлива узгодженість, тому обов’язково тримати лоток в одному місці

Після придбання нової кішки або кошеня тримайте її в невеликому просторі поруч з місцем, де ви збираєтеся розмістити лоток, поки тварина не буде відчувати себе комфортно в нових умовах проживання. Намагайтеся не розміщувати лоток в місці, куди доступ буде тільки у разі піднімання по сходах, оскільки це тільки ускладнює доступ до лотка. Можливо, ви навіть захочете розмістити лоток на кожному поверсі вашого будинку, щоб вони завжди були легко доступні для вихованця. Для кішок важлива узгодженість, тому обов’язково тримати лоток в одному місці.

Коли кішка готова вийти зі своєї маленької кімнати, де вона була замкнена з лотком для адаптації на новому місці, замість того, щоб відносити її в лоток, дайте їй можливість самій дістатися до нього. Таким чином кішка все зрозуміє, адже розуму їй не позичати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *