Популярно и полезно

Правильно облаштовуємо мансарду

Мансардне приміщення має бути максимально функціональним і зручним. Найчастіше тут створюють комфортні кімнати відпочинку, домашню бібліотеку, майстерню, кабінет або спальню. Дивіться кілька порад від блогу https://shashlichok.org.ua трохи нижче.

Вибір оздоблювальних матеріалів

На стіни мансарди зазвичай поміщають гіпсокартон, а подальша обробка проводиться за допомогою штукатурки, дерев’яної вагонки або м’яких панелей.

Правильно облаштовуємо мансарду

Меблі для мансарди

Мансарда зазвичай не відрізняється великою площею, тому простір необхідно економити. Дизайнери радять меблі розміщувати не в центрі, а по периметру кімнати. У тих кутах, де висота стін досить низька встановлюють навісні полиці, місткі шафи, тумбочки або комоди з висувними ящиками.

В інших зонах мансарди можна поставити овальний або круглий стіл, низьку ліжко, зручні табуретки або стільці.

Присутність похилої стелі робить інтер’єр мансарди незвичайним і привабливим. У такому приміщенні доцільно встановлювати меблі, яка візуально повторює форму кімнати (її зазвичай виготовляють на замовлення).

Меблі для мансарди вибирають універсальну, просту і зручну. Вона не повинна бути занадто темних відтінків (це візуально зменшить простір).

Правильно облаштовуємо мансарду

Які правила необхідно дотримуватися при облаштуванні мансарди?

Для того, щоб мансарда стала теплою і затишною, в ній необхідно створити нормальну систему вентиляції і розмістити радіатори опалення. При будівництві мансарди зазвичай застосовують брус (або клеєний профільований). Кроквяну конструкцію доповнюють теплоізоляційними матеріалами. Вони повинні стійко витримувати перепади температур, і не вбирати вологу. Найчастіше для збереження нормального мікроклімату вибирають теплоізоляційні плити з полістиролу.

Мансарду не можна захаращувати зайвими предметами побуту, декоративними аксесуарами, підлоговими вазами, високої меблями. Доцільно використовувати всі вертикальні поверхні стін (на них зазвичай розміщують відкриті навісні полиці).

Спальне місце, облаштоване в мансардному приміщенні, має бути особливим. Тут, як правило, не встановлюють громіздкі дивани чи ліжка. У маленьких приміщеннях розміщують ліжка-трансформери. У них немає високих ніжок і спинок.

На стулки шафи-купе можна зміцнити велике дзеркало. Для того, щоб приміщення здавалося слабо освітленим, роблять максимально можливе кількість вікон.

Всі вживані матеріали для оздоблення стелі, підлоги або стін повинні бути вологостійкими.

Найбільш переважними інтер’єрними стилями для мансарди будуть консервативний мінімалізм або сучасний модерн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *