Популярно и полезно

Шишка на голові болить

Шишка на голові болить

У багатьох ситуаціях особливо в дитинстві практично всі стикалися з появою шишок на лобі. Здебільшого це походить від удару. У цьому випадку, при появі шишки від забиття, ми знаємо, що до неї треба прикласти щось холодне. Насправді це дуже серйозна проблема, якщо на це не зважати, особливо в тому випадку, якщо шишка на голові болить. Першу допомогу при шишці на голові від удару дивіться тут https://priora.com.ua/shishka-na-golovi-vid-udaru-simptomi-naslidki-persha-dopomoga/.

Але її поява та розвиток не завжди є причиною удару, та й з’явитися шишка може на обличчі. Причини різні і для того, щоб позбутися шишки в деяких випадках потрібне хірургічне втручання.

Шишка – це новоутворення під шкірою. Деякі їх мають властивість збільшуватися. Ось найпоширеніші новоутворення, які можуть виникнути на голові:

  • бородавка;
  • атерома;
  • гемангіома;
  • фіброму;
  • ліпома.

Шишка на голові болить

Атерома виникає при закупорюванні сальних залоз. Вона може утворитися у волоссі, на голові, за вухом та на спині. Її зростання дуже стрімке. Розростання може бути до розмірів курячого яйця. В основному болю не спостерігається, але якщо потрапила туди інфекція, то шишка на голові болить і може піднятися температура. У цьому випадку треба звернутися до лікаря якнайшвидше, шишку треба видалити.

Ліпома – жировик. Розвиватись може досить довгий період, аж до десяти років. Переважно її утворення відбувається на голові, пахвами. Її лікування може бути за допомогою народних засобів. Варену цибулину, натерши на тертці, треба змішати з також натертим господарським милом і потім прикладати у вигляді компресу. Процедуру потрібно робити кілька разів на добу.

Гемангіома вважається найнебезпечнішою з шишок. Її утворення відбувається в результаті неправильного зрощення судин, тобто шишка – це скупчення судин. Розростаючись дуже швидко, вона руйнує здорові тканини. Освіта найчастіше відбувається на слизових, за вухом та в ділянці очей. При її освіті треба негайно звернутися за допомогою до лікаря, особливо якщо ця шишка на голові болить, адже тільки лікар знає, як правильно позбутися її.

Фіброма видаляється лише хірургічно. Її зростання вкрай повільне. Це маленька кулька, яка відокремлена від тіла невеликою ніжкою.

Бородавка, всім відома освіта. Позбутися її зараз можна за допомогою різних способів у медицині. Але є й простий народний засіб. Сиру картоплю потрібно прикладати кілька разів на добу, доки бородавка не пройде.

Але в будь-якому разі, щоб у вас не утворилося, найкраще рішення, це звернутися до фахівця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *