Популярно и полезно

Шугаринг глибокого бікіні в домашніх умовах

Шугаринг глибокого бікіні в домашніх умовах

Мабуть, це найбільш затребувана зона для депіляції. У деяких ця зона викликає страх, причому не тільки у клієнтів, а й у майстрів.

Багато клієнтів довго не можуть зважитися на депіляцію цієї зони. Але можемо сказати тільки одне, зробивши шугарінг глибокого бікіні одного разу, до верстата ви навряд чи захочете повернутись! У чому відмінність глибокого бікіні від класичного дізнайтесь тут https://arthro.com.ua/?p=26806. Шкіра в цій зоні буде м’яка, як у немовляти, причому результат стане помітний вже після першої депіляції. Гладкість шкіри в цій зоні триває до 2-х тижнів, після волоски відростають м’які, рідкісні та світлі. Ну погодьтеся, це мрія будь-якої жінки.

Тепер про головне, як підготуватися і чи можна зробити глибоке бікіні самостійно вдома?

Відповімо відразу, самостійно вдома можна зробити абсолютно будь-яку зону і глибоке бікіні не виняток. При чому, не обов’язково мати гнучке тіло!

Перед тим, як зробити депіляцію, нам необхідно відростити довжину волосків. Для зони бікіні це приблизно десять днів після останнього використання верстата.

Шугаринг глибокого бікіні в домашніх умовах

Для проведення шугаринг нам знадобиться: цукрова паста, хлоргексидин, тальк або дитяча присипка. І все!!!

Потрібно враховувати, що зона глибокого бікіні є гарячою зоною, тобто після одного, двох зривів шкіра в місці видалення швидко нагрівається, тому використовувати пасту середньої щільності. Попередньо розігрійте пасту у мікрохвильовій печі (10-15 сек.). При нанесенні паста не повинна випікати шкіру.

Зону глибокого бікіні самостійно можна зробити у 3-х положеннях:

  1. Сидячи, трохи відкинувшись назад;
  2. Стоячи, одну ногу поставивши на височину;
  3. Сидячи на стільці, то б сідниці трохи звисали.

Головне, що ми хочемо донести до вас, що необов’язково щомісяця платити гроші майстру депіляції. Шугарінг – це той вид депіляції, який можна зробити самостійно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *